Založit webové stránky nebo eShop

BOX CLUB TÁTY NĚMCE ČESKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Zápasy

--------------------------------------------------------------------------------------

Oblastní kolo CHRUDIM 07.05.2016

Naši borci Matěj Velikovský a Tomáš Baloun úspěšně reprezentovali

náš klub na oblastním kole v Chrudimi.

 

       

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrovství České republiky kadetů a školní mládeže 

Jíčín 11.-13.03.2016

----

Náš borec Matěj Velikovský zvítězil ve čtvrtfinále nad Denisem Paulíkem WP 3:0 a v semifinále pak podlehl F.Bartůňkovi  

a získal skvělé třetí místo!!!

GRTAULUJEMEyesyesyes

ODKAZ NA VIDEO ČTVRTFINÁLE     https://youtu.be/p76fBpejrmA

   ODKAZ NA VIDEO SEMIFINÁLE        https://youtu.be/s8BcOmhTZAI 

 

   

-----------------------------------------------------------------------------------

Oblastní kolo Veselí nad Lužnicí 13.02.2016

 

Náš borec Matěj Velikovský prohrál 1:2 v souboji s Filipem Bartůňkem z Champions Příbram.

                                                  

Dobře v ringu obstál Tomáš Baloun v souboji s P.Šilhánkem z Kutil Gym -  souboj skončil nerozhodně.


Vlasta Bílek v souboji s Patrikem Pížou z SK Boxing ČB prohrál 1:2

nasi_borci_ve_Veseli_n.l. 13.02.2016

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

1. oblastní kolo ČNL boxu v Rakovníku

Hned v úvodu roku 2016 se náš borec Matěj Velikovský postavil o rok staršímu soupeři na 1. oblastním kole ČNL boxu v Rakovníku dne 16.01.2016. Souboj skončil remízou. GRATULUJEME MATĚJI !

Zde odkazy na videa souboje

https://youtu.be/El-cXLhkkKw

https://youtu.be/_T-dFS8V1zU

----------------------------------------------------------------------------------------

               Oblastní kolo České Budějovice 24.10.2015

 

Náš nadějný mladý borec Matěj Velikovský zvítězil v souboji s Petrem Červeňákem z Qwert Plzeň.

                                                    GRATULUJEME Matěji!yes smiley

 

Poprvé v ringu si vyzkoušel souboj před veřejností i Tomáš Baloun v souboji s Martinem Rusínem z SKB Třeboň. yes smiley


A velmi dobře vystoupil i Vlasta Bílek, který v souboji s Tomášem Bártů z SK Boxing ČB prohrál o jediný bod.yes smiley

 

Odkazy na videa zde: https://goo.gl/photos/DhpHwguA5D7FmWQz9

 

 

       

 

      

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

                  Oblastní kolo Třeboň  14.3.2015

Na oblastním kole boxoval Dominik Pinc vs Jiří Janoušek z Kutil Gym tento zápas vyhrál na body Dominiksmiley                                                                                        

                  Oblastní kolo České Budějovice 28.2.2015

Třetí borec který se zúčastnil oblastního kola v Č.Budějovicích. Ladislav Žemlička vs Tomáš Eibl z SKB Č.Budějovice,v tomto zápase opět zvítězil náš borec Láďa Žemličkayesyesyes

 

Náš druhý borec, který boxoval na oblasti v Č.Budějovicích Dominik Pinc vs Jan Kapr z Baník Sokolov. V tomto zápase vyhrál na body Dominik Pincyessmiley

 

 

Na oblasti v Č.Budějovicích měl svůj první zápas náš nejmladší borec Matěj Velikovský vs Patrik Foreskul z SKB Třeboň. Matěj si vedl velice dobře a předvedl hezký zápas, který skončil remízouyesyes

 

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V BOXU- České Budějovice 2014

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

 

 

 

 

 

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ 1 / 2  2013

Leden 2013

5. – 6. 1

 

 

7.kolo České národní ligy ?

 

12. – 13. 1.

 

 

7.kolo České národní ligy ?

 

19. – 20. 1.

VT Soustředění reprezentace 4. – 16.1.   I.  LIGA –4. kolo BC Ostr.-Region Brn

KB Most-Arena Klad,BK Most-Barkas UL,Č.Kam-Armex, Sok.Poruba-KO Brn

 

 

 

26. – 27. 1.

 

 

8.kolo České národní ligy – SKS Arena Kladno

Únor 2013

2. – 3. 2.

EXTRA – 4.

BC Ostrava-Chiméra Plzeň,SKP Ústí – Čkam+Baník Most

 

 

 

9. – 10. 2.

VT. repre. užší kádr 3. – 11. 2.

 

9.kolo České národní ligy – TJ TZ Rakovník

 

16. – 17. 2.

I. Liga – 5. kolo   KO Brno- BC Ostrava, Třeboň –Sokol.Poruba

ArmexDěčń-KB Most,BarkasUL-Č.Kam,ArenaKLad-BK Most

MT – Bockay – Debrecen

12. – 17. 2

 

 

23. – 24. 2.

VT  repre. užší kádr 21. 2- - 1..3.

 

10.kolo České národní ligy – Všetaty + Třeboň

Březen 2013

2. – 3. 3.

I. Liga – 6 kolo Třeboň-BC Ostrava.,KO Brno-RegionBrno

BK Most-KB Most,ArenaKlad.-Č. Kam.,BarkasUL-ArmexDěčín

 

 

 

9. – 10. 3.

VT  před GP 4. – 12. 3.

MČR – Kadetů – Mělník 8. – 10. 3.

MT– muži –Halle 5– 10. 3., MT- Vídeň 7.-10.3.

 

 

16. – 17. 3.

GP – Ústí – 13. – 17. 3.

VT junioři 15. – 18. 3.

 

 

 

23. – 24. 3

EXTRA – 5. kolo

Chiméra Plzeň – SKP Ústí, DTJ Prostějov – BC Ostrava

MT – junioři – Vilnius – 20. – 24. 3

 11.kolo České národní ligy – Libčice nad Vltavou

 

30. – 31. 3

I. LIGA – 7. kolo RegionBrno-Třeboň,BCOstrava-SokollPoruba

KB Most-BarkasUL,ArmexDěčín-ArenaKladno,Č.Kam-BK Most

 

 

Duben 2013

6. – 7. 4.

EXTRA – 6. kolo

DTJ Prostějov- SKP Ústí, Chimera Plzeň – Č.Kam+Baník Most

 

 

 

13. – 14. 4.

VT  repre užší kádr 8. – 15. 4.

 

12.kolo České národní ligy

 

20. – 21. 4.

I. LIGA -  8. kolo SokolPoruba-RegionBrno,Třeboň-KOBrno

KB Most-Č.Kam,BK Most-ArmexDěčín,ArenaKladno-BarkasUL

MT- Stamm Polsko  16.-21.4.

 

 

27. – 28. 4.

VT repre užší kádr  25. 4. – 3. 5

MČR – Juniorů – Kroměříž 26.- 28.4.2013

 

Květen 2013

4. – 5. 5.

EXTRA – 7. kolo

Č.Kam+Baník Most – DTJ Prostějov, SKP Ústí – BC Ostrava

 

 

 

11. – 12. 5.

VT repre užší kádr 8. – 16. 5.

 

13.kolo České národní ligy – BC OS Plzeň

 

18. – 19. 5.

I. LIGA – 9. kolo KOBrno-SokolPoruba,RegionBrno-BC Ostrava

ArenaKladno-KB Most,BarkasUL-BK Most,ArmexDěčín-Č.Kamenice

ME – muži – Minsk

17. – 28. 5.

 

 

25. – 26. 5

I. LIGA – 10. kolo BC Ostrava-KOBrno,Sokol Poruba-Třeboň

KB Most-ArmexDěčín,Č.Kamenice-BarkasUL,BK Most-ArenaKladno

 

 

Červen 2013

1. – 2. 6.

EXTRA – 8. kolo

BC Ostrava- Č.Kam+Baník Most,DTJ Prostějov – Chiméra Plzeň

 

14.kolo České národní ligy– SKS Arena Kladno

 

8. – 9. 6.

I. LIGA – Play-Off

 

 

 

15. – 16. 6.

EXTRA – 9. kolo

Chiméra Plzeň – BC Ostrava, Č.Kam+Baník Most – SKP Ústí

 

15.kolo České národní ligy – SAC Praga Praha ?

 

22. -23. 6

I. LIGA – Play - Off

 

 

 

29. – 30. 6.

EXTRA – 10. kolo

SKP Ústí – Chiméra Plzeň, BC Ostrava – DTJ Prostějov

 

 

ME – juniorů – Rotterdam 12. – 19. 9. 2013

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist